ننسخه کرک شده بازی Monster Energy Supercross در فروشگاه قرار گرفت

ننسخه کرک شده بازی Monster Energy Supercross در فروشگاه قرار گرفت

هم اکنون در تاریخ ۲۵/۱۱/۹۶ نسخه کرک شده بازی Monster Energy Supercross The Official Videogame در دسترس قرار گرفت. شما می توانید برای خرید این بازی با ما در تماس باشید.

Monster Energy Supercross pc cover large 1 ننسخه کرک شده بازی Monster Energy Supercross در فروشگاه قرار گرفت
ننسخه کرک شده بازی Monster Energy Supercross The Official Videogame در فروشگاه قرار گرفت

بازی جدیدی در سبک سری بازی‌های مسابقه‌ای است که در سـال ۲۰۱۸ توسـط Milestone S.r.l ساخته و برای کامپیوتر ارائـه شده می باشد. در این گیم کامپیوتر ی تازه و مهیج، فرصتی برایتان مهیاست تا با گزینش موتور سیکلت دلخواه خود، وارد رقابتی دشوار و پرهیجان شوید؛ رقابتی که در آن هریک از رقبا برای کسب مقام قهرمانی حاضر به هرکاری می باشند ! چنان چه شما هم از دوست‌داران سری بازی‌‌های موتور سواری می باشید ، این مرتبه برایتان عنوان جدیدی از این بازی‌ها را آماده کرده ‌ایم. این گیم کامپیوتر ی جدید، در این مدت وقـت اندک توانسته دقت فراوانـی از علاقه‌مندان را به خود جلب کرده و شور و هیجان فراوانـی را در میـان طرفداران جای بیندازد.

در این بازی، شما این فرصت را دارید که در استـایل یک موتورسوار کاربلد و حرفه‌ای، وارد یک رقابت پرهیجان و خیلی داغ شوید؛ رقابتی که در آن گروه متنوعی از اقسام موتور کراس و مسیرهای گوناگون برای موتورسواری تعبیه شده می باشد. گیم‌پلی این گیم کامپیوتر ی، حاوی سبکی همانـند با سایـر بازی‌های موتور کراس است و در آن شما وظیفه دارید ک هبرای کسب مقام قهرمانی، مسیرهای سخت و ناهموار فراوانـی را پشت سر بگذارید. طراحی گرافیکـی فوق‌العاده، شبیه ‌سازی واقع‌گکامپیوتر صدای موتور سیکلت‌ها، توانایی رقابت در مسیرهای گوناگون ، توانایی تهیه مسیرهای شخصی‌سازی شده و … از مهم‌ترین ویژگی‌های این گیم کامپیوتر ی مهیج به شمار می‌رود. حالا خواهید توانست ورژن نهایی گیم Monster Energy Supercross The Official Videogame را با لینک مستقیم و به شیوه رایگان از سایت یاس دانلود اخذ نمایید.

مطالب مشابه

پردازنده AMD برای رفع مشکل کمبود کارت گرافیک

پردازنده AMD برای رفع مشکل کمبود کارت گرافیک AMD به...

بازی کرک شده Dynasty Warriors 9 برای pc

بازی کرک شده Dynasty Warriors 9 برای pc بازی Dynasty...