EA تایید کردبازی Battlefield جدید،سال ۲۰۱۹ منتشرخواهدشد

EA تایید کردبازی Battlefield جدید،سال ۲۰۱۹ منتشرخواهدشد

در طی تماس با سرمایه گذار Battlefield یعنی شرکت EA، EA Battlefield جدید را برای سینمای سنتی اکتبر حاضر کرده بود و اطلاع رسانی کرده بود اما آن را تا سال ۲۰۱۹ به تعویق انداخت.

دو سال پس از انتشار Battlefield 1 در زمانی که بازیBattlefield بدون عنوان در سال ۲۰۱۸ منتشر می شود، دو سال طول خواهد کشید، و زمان زیادی را برای این سری به تنفس اختصاص داده است. هیچ جزئیاتی درمورد اینکه در چه میدان جنگی است وجود ندارد.چه خواهد گذشت و یا ادامه ی ماجرای جنگ مدرن در Battlefield1 است یا نه. شایعاتی مبنی بر این که نسخه جدید بازی می تواند نتیجه انتظارات بلند مدت برایBattlefield: Bad Company 3 باشد، اما ما احتمالا انتظار داریم که تا زمانی که E3 برای یادگیری بیشتر باشد، صبر کنیم.

anthem release date EA تایید کردبازی Battlefield جدید،سال 2019 منتشرخواهدشد
EA تایید کردبازی Battlefield جدید،سال ۲۰۱۹ منتشرخواهدشد

شاید کمتر چیز شگفت انگیز از تماس سرمایه گذاران ، تأخیر به علت شایعه سازی برای سرود ملی است. در حالی که CFO بلک جورگنسن EA ادعا می کند که رسانه ها در تلاشند شایعه یا داستانی در مورد تأخیرمابسازنداما ما واقعیت را می گوییم. جورگنسن به وال استریت ژورنال گفت: “این تاخیر نیست. “مردم در حال تلاش برای ایجاد شایعه هستند.”

این بازی در مراسم E3 2017 اعلام شد و قرار بود در سال ۲۰۱۸ بیاید که به دلایلی تحت فشار قرار گرفت و انتشار آن به سال ۲۰۱۹ موکول شد.این یک تأخیر است. صرف نظراز اینکه آیا آن را تأخیر بگذارید یا نه، Bioware  برای Destiny و Division یک رقیب به حساب می آید که انتظارش را نداشتیم.EA اظهار داشت یکی از دلایل تغییر تاریخ انتشار بازی این است که نتوانسته برنامه هایش برای میدان جدید Battlefield در نسخه آزمایش قبلی انجام دهد.شرکت مجبور شد به سرعت تصمیم بگیرد و Titanfall 2  و Battlefield 1  را درست در ماهی منتشر کند که Call of Duty: Infinite Warfare قرار است انتشار پیدا کند. EA و Bioware  با توجه به اینکه زمان زیادی را صرف درآمدزایی بازی می کنند ، امیدوارند که آن بازی مورداستقبال قرارگیرد.

new battlefield game EA تایید کردبازی Battlefield جدید،سال 2019 منتشرخواهدشد
EA تایید کردبازی Battlefield جدید،سال ۲۰۱۹ منتشرخواهدشد

Bioware نمی تواند پس از تحقیر عمومی که Mass Effect بود، خطر شکست دیگری را قبول کند: Andromeda که بیشتریاکمتر این سری را در آینده و برای آینده در نظر گرفته شده است. غرق شدن در فصل شلوغ ترین بازی ها ممکن است بهترین راه برای اطمینان از قدرت و ارش بازی باشد.

مطالب مشابه

تاریخ قطعی انتشار بازی RDR2 مشخص گردید

تاریخ قطعی انتشار بازی RDR2 مشخص گردید شرکت Take Two...

Red Dead Redemption 2 تا ماه اکتبر به تأخیر افتاد

Red Dead Redemption 2 تا ماه اکتبر به تأخیر افتاد...

Rainbow Six Siege در محاصره…بیگانگان؟

Rainbow Six Siege در محاصره…بیگانگان؟ Tom Clancy’s Rainbow Six Siege...