Metro Exodus در حال برنامه ریزی است تا در سال ۲۰۱۸ منتشر شود

Metro Exodus در حال برنامه ریزی است تا در سال ۲۰۱۸ منتشر شود.

Kingdom.Come .Dاeliverance.cover  Metro Exodus در حال برنامه ریزی است تا در سال 2018 منتشر شود
Metro Exodus در حال برنامه ریزی است تا در سال ۲۰۱۸ منتشر شود

Metro Exodus’ script طولانی تر از Metro 2033 و Metro Last Light است. Metro Exodus سالهای  پس از موفقیتMetro 2033 و Metro Last Light را می گذرانند.این بازی بر روی مجموعه های بقاء بعد از آخرالزمان فعالیت می کند و آن را گسترش می دهد.یک قطار عملیاتی واقعی دارد که بازیکنان را در سرتاسر زمین می برند.اما با این وجود داستان پرمحتوایی دارد.

Jon Bloch ، مدیر اجرایی شرکت Deep Silver با مجله Official PlayStation Magazine در انگلیس، درباره بازی script Metro Exodus، فوق العاده بزرگ صحبت کرد. “بازی، script Metro Exodus  ترکیبی از Metro 2033 و Metro Last Light است و بزرگتر و طولانی تر است.، از جمله تمام DLC است.” Bloch  درباره ی اینکه چگونه جهان Metro را گسترده داده است صحبت کرد و همچنین بازیکنان در سفر هستند و مهاجرت می کنند.

“ما با جوامع جدید، ادیان، شیوه های زندگی، محیط، هیولاها و جهش ها مواجه خواهیم شد.بعضی از آنها قدیمی هستند، و برخی دیگر کاملا جدید هستند. همانطور که زندگی در آخرالزمان ادامه دارد و به طریقی در خارج از مسکو تکامل یافت.بعضی از مناطق مانند مسکو هستند و بعضی شامل هرگونه سموم است.

گیم پلی دارای  آب و هوای پویا، مناطق باز، و یک چرخه روز / شب، و نوعی حسگر به نام sandbox بیشتر شده است. Bloch گفت محیط زیست نقش مهمی در برخورد با دشمنان دارد و ارزش زیادی در میان چیزهای دیگر بازی دارد. انتخاب زمان مناسب و نحوه ی برخورد با دشمنان در موقعیت های مختلف،تکمیل وظایف،مواردی است که بر روی تجربه ی بازیکنان تأثیر می گذارد.ممکن است در شب با راهزنان رو به رو شوید.ممکن است آنها دوست باشند و یا دشمنانی باشند که برخورد با آنان بسیار سخت است.

 

مطالب مشابه

EA تایید کردبازی Battlefield جدید،سال ۲۰۱۹ منتشرخواهدشد

EA تایید کردبازی Battlefield جدید،سال ۲۰۱۹ منتشرخواهدشد در طی تماس...

Red Dead Redemption 2 تا ماه اکتبر به تأخیر افتاد

Red Dead Redemption 2 تا ماه اکتبر به تأخیر افتاد...

تاریخ قطعی انتشار بازی RDR2 مشخص گردید

تاریخ قطعی انتشار بازی RDR2 مشخص گردید شرکت Take Two...