Rainbow Six Siege در محاصره…بیگانگان؟

Rainbow Six Siege در محاصره…بیگانگان؟

Tom Clancy’s Rainbow Six Siege  تاکتیکی است و بیشتر بخش های بازی واقع گرا است.اما یک رویداد تازه به نام شیوع در آخرین Rainbow Six Siege علمی تخیلی در قالب بیگانگان به ارمغان می آورد.

Ubisoft اطلاعاتی درمورد سومین سال محتوا در مورد Rainbow Six Siege را که شامل عملیاتChimera است، با دو اپراتور جدید که توسط  متخصصان در حملات بیولوژیکی و شیمیایی و رویداد در حال وقوع است، ارایه داده است. به نظر می رسد ارتقاء اولیهUbisoft برای شیوع بیماری نشان دهنده این است که تیمRainbow Six ممکن است با تهدید زامبی ها مواجه شود اما تیزر جدید اکنون به نظر می رسد که کارکنان ضد تروریستی بازی با تهدیدی از فضای بیرونی مواجه خواهند شد.

Rainbow Six Siege Shakhes 527x790 Rainbow Six Siege در محاصره...بیگانگان؟
Rainbow Six Siege در محاصره…بیگانگان؟

در تیزر بازی دیده می شود که در شهر کوچکی در دنیای واقعی در نیومکزیکو فضاپیمای روسی یافت می شود که منجر به وقوع ماهیت فرامرزی می شود.

Ubisoft  در مورد انتشار بازی توضیحاتی داد:

حمله به محل ناشناخته،حمله به شهر کوچکی در نیو مکزیکو.خطر همه جا وجود دارد به همین دلیل مقامات شهر را قرنطینه کردند و افراد غیرنظامی و سربازان در آنجا گیر کردند.تیم Six از بهترین متخصصان بیولوژیک که در حال حاضر در CTU ملی نخبگان جهانی فعالیت می کنند استفاده کرده است. برای این بازی متخصصین در زمینه ی جنگ های بیولوژیکی از فرانسه و روسیه همکاری کردند.همچنین افرادی که به دلیل سلاح های زیستی و شیمیایی جانباز شدند بهترین امید برای Rainbow Six است در برابر مشکلاتی که وجو دارد. رویداد شبیه سازی Rainbow Six در چهار هفته اجرا می شود و هر تیم سه نفره تهدیدی را به عهده خواهد گرفت. Ubisoft گفت: “تیم Rainbow Six در بازی با انفجار هیولا ها و ترس های بسیار رویرو می شوند.با چیزهایی که قبلا ندیده اند.هیولاهای زره پوشی که مبارزه با آنها سخت تر شده است و برای از بین بردن آنها نیازبه نیروی عظیمی است.بازیکنان برای استفاده از زرادخانه باید به دنبال راه های جدیدی باشند.باید مراقب دشمنان هم باشند که ممکن است مبارزه رخ دهد.

theVideoGameGallery 21777 1689x95000000 Rainbow Six Siege در محاصره...بیگانگان؟
Rainbow Six Siege در محاصره…بیگانگان؟

Ubisoft  اعلام کرد در مورد دو اپراور جدید و رویداد شیوع ،اطلاعاتی در تاریخ ۷ فوریه در مراسم نهایی Rainbow six منتشر کند.این مراسم در مونترال است و از Twitch پخش خواهد شد.

بازیکنانRainbow Six Siege  می توانند در تاریخ ۱۹ فوریه به بخش تست فنی بازی ها یا به اختصار  (TTS) بروند و اولین تجربه خود را در عملیات Chimera داشته باشند.همچنین آنها قادرند در ۲۰ فوریه رویداد تازه شیوع را امتحان کنند. تا ۶ مارس محتوای جدید روی تمامی سیستم ها صورت می گیرد.

Ubisoft به تازگی برای بازیکنان، تهاجم بیگانه دیگری را در یکی دیگر از بازی هایTom Clancy، Ghost Recon Wildlands، با مدت زمان محدود در بازی به نمایش گذاشت و در دسترس بازیکنان قرار داد.

Rainbow Six Siege1 760x428 Rainbow Six Siege در محاصره...بیگانگان؟
Rainbow Six Siege در محاصره…بیگانگان؟
rainbow6 sc 2 1030x644 Rainbow Six Siege در محاصره...بیگانگان؟
Rainbow Six Siege در محاصره…بیگانگان؟
L189EQq Rainbow Six Siege در محاصره...بیگانگان؟
Rainbow Six Siege در محاصره…بیگانگان؟

 

مطالب مشابه

EA تایید کردبازی Battlefield جدید،سال ۲۰۱۹ منتشرخواهدشد

EA تایید کردبازی Battlefield جدید،سال ۲۰۱۹ منتشرخواهدشد در طی تماس...

Red Dead Redemption 2 تا ماه اکتبر به تأخیر افتاد

Red Dead Redemption 2 تا ماه اکتبر به تأخیر افتاد...

انتشاربازی yakuza 6 تاماه آوریل تاخیرافتاد

انتشاربازی yakuza 6 تاماه آوریل تاخیر افتاد شرکت Sega Life...